Įmonių specialistų meistriškumo konkursas 2017

2017 m. rugpjūčio 11-13 dienomis, poilsio bazėje „Rūta“, Molėtų rajone, Kirneilės kaime, įvyks Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos įmonių specialistų meistriškumo konkursas.

Tai jau 14-asis profesinio meistriškumo konkursas, tačiau šiemet jis vyks kiek kitokiu formatu: vietoje anksčiau rengtų skirtingų specialybių testų bus parengtas vienas testas iš 40 pagrindinių specialybių ir bendro pobūdžio klausimų, kurį spręs ne atskiri konkurso dalyviai, bet įmonių komandos. Teste numatomos 4 pagrindinės dalys: darbo teisė ir profesinių sąjungų veikla; priešgaisrinė ir civilinė sauga bei darbuotojų sauga ir sveikata; techninio pobūdžio klausimai; personalo klausimai (žemiau rasite pasirengimo testui literatūros sąrašą).  

Pasak vieno pagrindinių 2017 m. meistriškumo konkurso organizatorių, Federacijos jaunimo sektoriaus vadovo, Tomo Jakutavičiaus, šio renginio tikslas yra paskatinti įmonių darbuotojus dirbti ir veikti komandoje, nes tik būdami kartu galime pasiekti užsibrėžtų tikslų ir efektyviau kovoti už savo teises. Todėl konkurso programoje numatomi ir kiti komandiniai užsiėmimai: „Protų mūšis“, orientacinės varžybos, „Stovyklavietės kūrimas“, kt. Vyks ir paskaita „Efektyvus darbas komandoje“. 

Paraiškas meistriškumo konkursui reikia pateikti iki liepos 31 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba faksu (8-5) 2627115. Informacija tel. (8-5) 2305904. 

2017 m. ĮMONIŲ SPECIALISTŲ MEISTRIŠKUMO KONKURSO NUOSTATAI

2017 m. ĮMONIŲ SPECIALISTŲ MEISTRIŠKUMO KONKURSO PROGRAMA

PASIRENGIMO TESTUI LITERATŪRA 

 

2016 m. Profesinio meistriškumo konkurso rezultatai

2016 m. konkurso nuotraukos