fbpx
 

Profesinių sąjungų mitingas prie Vyriausybės

pay-rise
Kategorija
Renginiai
Data
Penktadienis, 28 balandžio 2017 12:00 - 14:00
Vieta
V. Kudirkos aikštė, Vilnius - Gedimino pr. 11
Vilnius 01103, Lithuania

Kviečiame į šalies profesinių sąjungų balandžio 28 d., penktadienį, 12 val. prie vyriausybės organizuojamą mitingą „Reikalaujame atlyginimų didinimo, sveikų ir saugių darbo vietų“!

Prieš mitingą, 11 val., bus piketuojama prie darbdavių interesams atstovaujančių organizacijų.

Maži atlyginimai ir nesąžiningas verslo pelno perskirstymas – nuolatinis Lietuvos skaudulys. Šalies  bendrasis vidaus produktas auga, bet kone trečdalis lietuvių gyvena skurde! Didėjančios verslo pajamos mažai atsispindi darbuotojų atlyginimuose.

Todėl Lietuvos profesinės sąjungos solidarizuojasi su Europos profesinių sąjungų konfederacijos (ETUC) iniciatyva „Europai – reikia atlyginimų didinimo. Laikas mūsų atsigavimui“.

Jau trylika metų Lietuva priklauso ES, bet vis dar negyvename kaip europiečiai. Darbuotojų išnaudojimas – kasdienė verslo praktika. Skaičiuojama, kad apie 40 proc. darbuotojų priversti dirbti viršvalandžius. Dar blogiau – su penktadaliu jų nėra sąžiningai atsiskaitoma!

Minint Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, atkreipsime dėmesį ir į darbo vietų saugumą. Deja, daug Lietuvos darbdavių į tai tebežiūri pro pirštus. Tenka konstatuoti, kad darbuotojų sauga ir gerovė nėra tarp jų prioritetų.

Nenorime su tuo taikstytis, nenorime pigios Rytų Europos šalies etiketės! Reikalaujame sąžiningo užmokesčio ir saugių, sveikų sąlygų darbe!

 
 

Visos datos

  • Penktadienis, 28 balandžio 2017 12:00 - 14:00

Powered by iCagenda