fbpx
 

Renginys Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos damoms

regencydancers
Kategorija
Renginiai
Data
Šeštadienis, 14 spalio 2017 12:00 - 18:00
Vieta
Pakruojo dvaras - Karciamos g. 9
Pakruojis 83166, Lithuania
Telefonas
8 5 2305904
El. paštas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ar norite pasijusti tarsi karalienės Viktorijos laikų dvaro dama, kuriai elegantiškai lenkiasi ponai, akis džiugina nuostabaus grožio dvaro sodo vaizdai ir gėlynai, uoslę pamalonina prabangių parfumerio sukurtų aromatų dvelksmas, skonio receptorius – dvaro virėjų paruoštų patiekalų degustacija pokylių salėje, o ausis – kamerinio ansamblio meistriškai atliekama muzika; kuriai niekur nereikia skubėti, dirbti ar kažkuo rūpintis – čia kiti patarnaus JUMS, ir visas laikas bus JŪSŲ?

Jei taip, tai maloniai kviečiame į Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos moterų sektoriaus renginį Pakruojo dvare, spalio 14 d. (šeštadienį).

Jūsų lauks „Gyvojo muziejaus programa“: 

  • Renginio metu vyks ekskursija po dvaro rūmus, dvaro kamerinio ansamblio „Trio musicale“ koncertas, mėgstamiausias Barono spektaklis „Hamletas“.
  • Galėsite stebėti dvaro ūkio darbus kumečių ir dvaro valdovų kasdienybę, žirgų pasirodymą, nukeliauti į parfumerio Žako kvapų pasaulį.
  • Nuotaiką kels linksmas ir įtraukiantis aludario pasakojimas bei vaišės, stebins kalvio meistriškumas, o odą šiurpins vaizdai baudžiavos laikų Bausmių muziejuje. 

 

Renginio pradžia – 12.00 val., tačiau pageidautina atvykti iki 11.30 val. 

Planuojama renginio pabaiga – 18.00 val.

Norinčias vykti į renginį moteris kviečiame registruotis iki spalio 1 d. el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba tel. 8 5 2305904.

 
 

Visos datos

  • Šeštadienis, 14 spalio 2017 12:00 - 18:00

Powered by iCagenda